Przychodnia weterynaryjna

tel. 530-006-009

Aleja Piłsudskiego 42, 34-300 Żywiec

Przychodnia

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej ALFA w Żywcu. Naszym celem jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie Państwa zwierząt, a tym samym zaoszczędzenie Państwu zmartwień. 24

Zapewniamy miłą i fachową pomoc weterynaryjną w komfortowych warunkach naszej przychodni, w pełni wyposażonej w specjalistyczny sprzęt. Posiadamy przestronną poczekalnię, gabinet przyjęć, gabinet zabiegowy, w pełni wyposażoną salę operacyjną z aparatem do narkozy wziewnej, cyfrową pracownię RTG, pracownię USG oraz laboratorium.

Specjalizujemy się w leczeniu psów, kotów i koni, ale troskliwie zajmiemy się także innymi zwierzętami.  Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu tyle czasu, ile wymaga stan jego zdrowia.

Nasz zespół tworzą młodzi lekarze posiadający kilkuletnie doświadczenie i ogromny zapał do pracy. Cały czas staramy się pogłębiać swoją wiedzę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną. Współpracujemy także ze specjalistami okulistyki, onkologii i chorób zwierząt egzotycznych.

Nasi lekarze współpracują ze Schroniskiem dla zwierząt w Żywcu w zakresie leczenia i szeroko pojętej profilaktyki

Powierzając nam los swojego pupila, możecie Państwo być pewni, że włożymy całe serce starając się mu pomóc. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług  i zapewniamy, że Państwa podopieczni trafią w dobre ręce.

 Zespół ALFA

 

 

39 21 18 12 19 05 07 10

 

 

 Poczekalnia  Gabinet